Çok Yönlü Third-Party Yama Çözümü

BT güvenliğinizi artırırken zamandan, emekten ve paradan tasarruf edin

Otomatik
Yama Yönetimi

Third-Party yama yönetiminin önemini ve sistem güvenliği üzerindeki etkisini keşfedin.


Yama Yönetimi için
WSUS Kullanma

Easy2Patch, Microsoft WSUS ile sorunsuz bir şekilde bütünleşerek Windows ve ilgili uygulamalar için yazılım güncellemelerinin dağıtımını merkezileştirir.

Kolaylaştırılmış
SCCM Yama Yönetimi

Yazılım güncellemelerini otomatik olarak yönetmek ve Third-Party uygulamaları güncellemek için Microsoft SCCM ile entegre olur. Uygulamanın etkin kontrolünü sağlar

Intune ile
Zahmetsiz Yönetim

Easy2Patch çözümü, Microsoft Intune ile entegre olarak cihazları güncel tutar, güvenliğini sağlar ve en yeni Third-Party uygulama sürümlerini sağlar


Neden Easy2Patch?

Easy2Patch, BT altyapıları dahilinde bilgisayarlarda çalışan Third-Party ürünlerin merkezi olarak güncellenmesini sağlayan bir yazılımdır.

WSUS, ConfigMgr ve Intune ile entegre çalışır. Kapsamı Windows İşletim Sistemi Platformlarındaki Third-Party güncellemelerle sınırlıdır.

Easy2Patch, güncellemelerin arşivlenmesine veya kurulum işlemlerinin arşivlenmesine izin vermez. Bu tasarım, güncelleme ve yükleme işlemlerinizin otomatik olarak zamanında gerçekleşmesini sağlar.

Third-Party ürünlere ilişkin güncellemeler, orijinal site bağlantısıyla güvenli bir şekilde sağlanır.

Easy2Patch, Defender özelliği sayesinde sistem yöneticilerinin belirlediği gruptaki bilgisayarlara Third-Party uygulamaları otomatik olarak gönderebilmektedir. Bunlar CVE puanı üzerinde belirlenecek ancak unutulacak veya Easy2Patch aracılığıyla gönderilecek şekilde yapılandırılmamıştır.

  • Uygulamalarınız her daim güncel olsun
  • Geniş kullanım için kapsamlı uygulama havuzundan faydalanın
  • Microsoft Defender özelliği ile bilgisayarların otomatik korunmasını sağlayın


Çok Yönlü Yama Çözümümüz Hakkında Bilgi Alın